Svajonių profesija - floristika

Svajonių profesija - floristika

Kiekvienas jaunas žmogus, kiekvienas gimnazistas dažnai susimąsto, kuo norėtų būti. Vieni jau užtikrintai žino ir tvirtu žingsniu žengia to link, kiti dar dvejoja, mąsto ar tikrai norėtų būti tuo ar anuo. 

Jeigu Tave graužia abejonės, o gal priešingai, Tu užtikrintai žinai ko nori, kviečiu Tave susipažinti su Regioninio karjeros centro darbuotojais, kurie Tau padės bet kokiose situacijose. Šio centro specialistai Tave paskatins, patars, suteiks reikiamą pagalbą ir galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis, jeigu kuo abejoji ir nežinai ką pasirinkti. Priešingu atveju, jeigu jau sieki savo svajonių profesijos, Tau bus suteikta proga šešėliauti bet kurios profesijos srityje.

Šešėliavimas- tai bandymas prisijaukinti norimą profesiją praktikos būdu: įvairiose įmonėse, versluose ar kitose fizinėse vietose.

Mano patirtis leidžia teigti, jog šis profesijos išbandymo būdas visiškai pasitvirtina. Turėjau galimybę šešėliauti gėlių dizaino studijoje „Žalioji zona“ Panevėžyje. Svajoju tapti profesionalia floriste ir galbūt netgi įkurti savo gėlių krautuvėlę. Ši praktika man padėjo susidėlioti visas mintis į vietas, gavau išsamius atsakymus į savo klausimus, savo akimis pamačiau kaip vyksta kūrybiniai procesai ir likau sužavėta savo mylima profesija.

Džiaugiuosi, kad gavau puikią progą pabendrauti su šios studijos savininke Rita, kuri nuoširdžiai, atvirai, negailėdama savo laiko, man papasakojo įvairių subtilybių apie šį verslą. Turėjau galimybę padėti parduotuvėlės darbuotojoms, taip gaudama dar daugiau informacijos - mačiau viską iš labai arti, kaip tik tai ko man ir reikėjo.

Noriu paraginti visus kreiptis į savo mokyklų karjeros specialistus, kurie Jus supažindins su Regioninio karjeros centro darbuotojais, o šie Jums suteiks visą dominančią informaciją bei padės, jeigu norėsite, rasti vietą šešėliauti.

Linkiu visiems nebijoti bandyti ir rasti sau patrauklią profesiją. Juk darbas, kurį dirbsite kasdien, turi būti ne darbas, o šventė.

ADELĖ