„Roquette Amilina“ kas tai ???

„Roquette Amilina“ kas tai ???

Roquette Amilina“ atvėrė duris Panevėžio moksleivių pažinčiai su inžinerijos pasauliu 

Panevėžio regioninio karjeros centro iniciatyva du miesto moksleiviai turėjo galimybę šešėliauti inžinerijos profesijas bendrovėje „Roquette Amilina“. Ši patirtis ne tik padėjo jaunuoliams geriau suprasti pasirinktų profesijų specifiką, bet ir atskleidė, koks svarbus yra įmonių įsitraukimas į jaunimo profesinį ugdymą.  

Roquette Amilina“ yra viena didžiausių gamybos bendrovių šiaurės Europoje, priklausanti šeimos valdomai tarptautinei įmonių grupei „Roquette. Gamykla Panevėžyje iš kviečių giluminio perdirbimo būdu išgauna produktus, kurie yra būtini daugybei kasdienių produktų maisto, popieriaus, pašarų ir kitose pramonės šakose. Be to, ši įmonė yra svarbi regiono ekonomikai, nes ji ne tik suteikia darbo vietas vietos gyventojams, bet ir aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje, įskaitant profesinio orientavimo programas. 

Moksleiviams buvo suteikta unikali galimybė sužinoti, ką iš tiesų veikia bioinžinerijos ir mechanikos inžinerijos specialistai. Jaunuoliai susitiko su inžinieriais, kurie papasakojo apie kasdienį savo darbą, karjeros kelią, studijų galimybes, supažindino, kokios šiuolaikinės technologijos taikomos įmonėje bei aptarė, kokie įgūdžiai bei žinios yra reikalingi šių profesijų atstovams. Tai buvo puiki praktinė patirtis, kuri padėjo moksleiviams geriau suprasti, ar jie nori eiti šiuo profesiniu keliu. 

Mokiniai nuoširdžiai dėkoja už tokią galimybę ir pripažįsta, kad ši patirtis buvo labai vertinga. Be to, jie pamatė, kodėl inžinerinės kryptys yra svarbios ateičiai. Tai profesijos, kurios neabejotinai bus reikalingos ir toliau žengs kartu su technologijų pažanga. 

„Esame labai dėkingi ROQUETTE AMILINA komandai už galimybę šešėliauti ir sužinoti apie inžinerijos profesijas iš arčiau. Tai mums padėjo geriau suprasti mūsų pačių profesinius interesus ir stipriau motyvavo siekti savo tikslų,“ – dalijosi įspūdžiais moksleiviai. 

Tokios iniciatyvos padeda mokiniams susipažinti su realiomis darbo sąlygomis, įvertinti savo gebėjimus ir pasiryžti siekti savo svajonių profesijos. Džiugu, kad vis daugiau įmonių suvokia savo misiją – dalintis žiniomis su ateities kartomis, auginti būsimus talentus ir padėti mokiniams pasirinkti. Tai ne tik prisideda prie jaunosios kartos ugdymo, bet ir kuria tvirtą pagrindą ateities inžinierių kartai.