ERASMUS+ galimybės

ERASMUS+ galimybės

Kauno KARJERO konsultantė Aistė pakvietė jaunus žmones ir papasakojo jiems apie įsitraukimo į Erasmus+ projektų galimybes, leidžiančias įgyti svarbių minkštųjų kompetencijų ir techninių žinių. 

Kartu su jaunimo darbuotojais Deividu Maceika iš Rokiškio jaunimo centro ir Atviro jaunimo centro Žalianamis savanoriu Aleksu Murausku bei Užimtumo tarnybos įdarbinimo konsultante Sigita Kasparaite pasidalijome patirtimi ir mokomąja medžiaga iš projekto "Shoot for the future". 

Susirinkusiems skleidėme žinią, kad karjeros sprendimo ieškantiems, norimos krypties neišsirenkantiems jauniems žmonėms Erasmus+ mokymai padeda atrasti savo autentiškas stiprybes, išmokti naujų techninių įgūdžių, o svarbiausia kurti turinį, kuriuo dalijamės su savo kelio dar ieškančiu jaunimu. 

Susirinkusiems pristatėme projekto metu parengtą fotografijos ir filmavimo pradmenų gidą, kuris prieinamas visiems susidomėjusiems fotografija ar filmavimu kaip potencialiu karjeros keliu: Erasmus+ Shoot fot the Future - Guide of videomaking as a tool for youth employability (EN) by KeliaukPirmyn - Issuu 

Taip pat pasidalinome projekto metu sukurtais socialinės reklamos klipais, nufilmuotais ir redaguotais per itin ribotą kelių dienų laiką, pateikėme naudingų nuorodų, kur galima peržiūrėti būsimus Erasmus+ projektus, taip pat galimybes savanoriauti Europos solidarumo korpuso programose. Skatiname domėtis ir įsitraukti į praturtinančias patirtis ne veltui Erasmus+ šūkis yra „Atverti protus, praturtinti gyvenimus“.