Viena erdvė profesiniam orientavimui Klaipėdos regione

Viena erdvė profesiniam orientavimui Klaipėdos regione

Klaipėdos RKC šių metų balandžio 19 d. dalyvavo kontaktų mugėje, kurios tikslas - skatinti Klaipėdos regiono verslo įmonių bei mokymo įstaigų bendradarbiavimą, plėtoti pažintis su verslais, aptarti profesinio veiklinimo galimybes regione bei pasidalinti įžvalgomis apie perspektyvias ateities profesijas. 

Verslo atstovai dalinosi pavyzdžiais, kaip padedama jauniems žmonėms įgyti kompetencijų ir kuo sėkmingiau projektuoti savo būsimą karjerą. Visos renginyje dalyvavusios uostamiesčio įmonės įvardino bendrą poziciją – stiprinti verslo ir švietimo partnerystę. Darnus bendradarbiavimas turi realių perspektyvų išspręsti specialistų poreikį, atsižvelgiant į darbo rinkoje vyraujančias tendencijas. Pranešėjai pabrėžė IT, inžinerijos, bioekonomikos bei jūrinių specialistų poreikį.  

Dėkojame UAB Vlantana, Klaipėdos uostas (Port of Klaipeda), National Hotel, "NEO GROUP",  AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO, Omega 365 Lithuania,  „Terekas“, „Garant Group“, „Labostera“, „Vlantana“, „Greencarrier“, Lietuvos Jūrų Muziejus už dalyvavimą ir bendradarbiavimą. Tikime, kad bendromis jėgomis užtikrinsime kokybiškų profesinio orientavimo paslaugų teikimą. Padėka įmonėms  ir mintimis apie profesinį orientavimą po renginio dalinosi Klaipėdos regioninio karjeros centro veiklinimo ir partnerysčių koordinatorė Ana. 

Dėkojame už  partnerystę!